FEMEN na podporu Pussy Riot uřízla kříž

A fraška pokračuje.

Ukrajinská skupina FEMEN, která nejspíš dostává peníze od George Sorose, uřezala motorovou pilou dřevěný kříž na podporu anarchistek z Pussy Riot.

Podle Reuters to vypadá, že na stranu Pussy Riot přidali také “syrští aktivisté,” kteří napadli ruskou ambasádu v Londýně ..”Asi 40 lidí v kuklách demonstrovalo před ambasádou v luxusní části Londýna proti verdiktu v procesu s feministickou skupinou Pussy Riot.”

Co se týče dvouletého trestu pro kapelu, tak si myslím, že je to pro ně akorát. Udělali to, co je trestné ve spoustě zemí na světě a to by se odpouštět nemělo. Pokaždé, když se podívám na jejich obličeje, tak mi připadne,  že je jim to absolutně jedno, usmívají do kamery, jak kdyby si neuvědomovaly, že si zničí život.  Když se na ně podívám, tak mi připadne, že vězení je pro ně dobrá volba, protože je to absolutně nezajímá.

Tady je video toho, co udělaly.

About these ads

One thought on “FEMEN na podporu Pussy Riot uřízla kříž

  1. Tyto si vydělají pěkné peníze. 2 roky si posedí, a pak vydělají několik milionů za rok, tak levnou reklamu by si samy nezaplatily nikdy. Koncerty jsou jediná věc která z hudebního průmyslu ještě stále funguje.
    Ten americký zpěvák , co ho tady zavřeli aby z něj vysypali peníze, ,měl příjem 4 M ročně, přitom je to
    jen novodobá menší kapela , nějaký crossover, pokračovatelé, žádný etalon.

Komentáře nejsou povoleny.