Clintonová spojena s novým egyptským prezidentem

Saleha Mahmood Abedinová, matka šéfky personálu Hillary Clintonové, údajně sloužila v ženské divizi Muslimského bratrstva spolu se ženou nového egyptského prezidenta Mohammeda Mursiho.

WND dříve uvedl, Abedinová zastupovala muslimskou charitu známou pro vytváření teroristických skupin, včetně jedné skupiny, kterou americká vláda označila za oficiální zástěrku Al-Kájdy.

WND také uvedl, že Clintonová mluvila na Abedině vysoké škole pro ženy, kde byla Abedinovou představena po boku dcery islámské aktivistky Humy, která slouží jako šéfka personálu Clintonové. V proslovu Clintonová chválila Salehinu “průkopnickou práci.”

Saleha Abedinová je také tchýně zostuzeného bývalého republikána Anthony Weinera.

Autor Walid Shoebat uvádí, že když sloužila jako jedna ze 63 lídrů Muslimského sesterstva, což je de facto ženská verze Muslimského bratrstva, tak Saleha Abedinová stála po boku Najly Ali Mahmoudové, ženy Mohammeda Mursiho. Obě byly členky odborného úřadu Sesterstva.

Saleha Mahmood Abedinová je docentkou sociologie na vysoké škole Dar Al-Hekma v Džidda, kterou pomohla vytvořit. Dříve vedla Institut pro záležitosti muslimských menšin v Británii a sloužila jako delegát Muslimské světové ligy, islámské fundamentalistické skupiny, Usáma bin Ládin údajně svému společníkovi řekl, že tohle je jedno z jeho nejdůležitějších charitativních krytí.

V únoru 2010 Clintonová mluvila na Abedině vysoké škole, kde byla Abedinovou prvně představena a pak chválila práci profesorky spojeného s terorem:

“O Dr.Saleha Abedinové musím říct něco speciálního.” řekla Clintonová. “Slyšeli jste ji prezentovat velice vzrušující partnerství, které bylo vytvořeno mezi vysokými školami a univerzitami ve Spojených státech a touto školou. A pro vytvoření těchto vztahů to je průkopnická práce.

Musím se ale přiznat k něčemu, co Dr.Abedin nepřiznala a to je fakt, že mám s touto školou téměř rodinné spojení. Dcera Dr.Abedinové, jedna z jejich tří dcer, je mým zástupcem šéfa personálu, Huma Abedinová, která začala pro mě pracovat, když byla studentem na Univerzitě George Washingtona ve Washingtonu.”

A jak WND uvedl, Abedinová kdysi zastupovala Muslimskou světovou ligu (MWL), Saúdy financovanou charitu, která vytvořila islámské skupiny obvinění ze spojení na teror. Jedna z těchto skupin byla americkou vládou označena za oficiální krytí Al-Kájdy.

Abedinová byla v několika tiskových prohlášeních citována jako zástupce MWL a jako delegát charity.

V roce 1995 Washington Post např. uvedl zprávu o ženské konferenci v Pekingu zorganizované OSN, která žádala vlády po celém světě, aby na pracovištích dali ženám statistickou rovnost.

Zpráva citovala Abedinovou, která navštívila konferenci jako delegát “zastupující Muslimskou světovou ligu sídlící v Saúdské Arábii a muslimskou nevládní organizaci Caucus.”

Stránka OSN v předvečer konference zmiňuje Abedinovou jako zástupkyni MLW.

Stránka publikovala článek už ze zaniklé Informační agentury OSN, kde Abdedinovou citovala a uvedla, že navštívila konferenci v Pekingu jako “delegát Muslimské světové ligy a člen muslimské ženské nevládní organizace.”

V článku byla označena zkráceným jménem “Dr. Saleha Mahmoud, ředitelka Institutu záležitostí muslimských menšin.”

WND potvrdil, že zaznamenaný člověk je matka Humy Abedinové. Zprávy části její jména špatně uvedly. Její úplné profesionální jméno je zaznamenáno jako Saleha Mahmood Abedin S.

http://www.wnd.com/2012/06/hillary-tied-to-new-muslim-brotherhood-president/

—————————————————————————-

Po všechny ty roky se objevovaly zprávy, že Muslimská světová liga financuje teroristy po celém světě. Její pobočka Islamic International Relief Organization byla vedena osobně Bin Ládinovým bratrem a platila teroristy v Egyptě, v Alžírsku, v Čečensku, v Bosně, v Afghánistánu, Pákistánu, na Filipínách a pravděpodobně i v Iráku. Na Filipínách její pobočku kvůli spojení na teror zavřeli.

Je potvrzené také, že Muslimská světová liga financovala mudžahedýny v Afghánistánu, jejím členem byl Bin Ládinův mentor Abdulláh Azzam (jeho skupina Makhtab al-Khidamat jsou ti slavní mudžahedýni, které Saúdové, CIA, Jordánci a ISI platili), údajný strůjce 11.září Khaled Sheikh Mohammed a jeho synovec Ramzi Yousef. Všichni byli také členem Muslimského bratrstva, kam patří Mursi. Azzam byl později zavražděn CIA, protože nechtěl pokračovat v teroristických aktivitách mimo Afghánistán a Bin Ládin tak převzal jeho roli.

Odtud se to už dá krásně spojit s únosci z 11.září, Bin Ládin pak vedl operace v Bosně, v Čečensku, v Albánii a všude možně, kde měli problémy s teroristy. IIRO také platila Ramziho Yousefa, který sedí za bombový útok na WTC v roce 1993, a který byl zároveň, stejně jako jeho strýc, agentem ISI.

Je tu také spojení na Saúdský červený kříž, pro který pracoval Ayman al-Zawahiri, teď údajná dvojka Al-Kájdy. Muslimksá světová liga, to v té zprávě není napsané, má velké spojení na Muslimské bratrstvo.

I když takové spojení na Hillary může být klidně i náhoda, je to ta stejná aliance teroru, která provedla útoky z 11.září a vytvořila stovky teroristických skupin po celém světě.

About these ads