Angelina Jolie povolána k prodeji genocidální válečné doktríny – “humanitární intervence”

Angelina Jolie, velvyslanec dobré vůle OSN, teď využívá svůj profil k propagování genocidální válečné doktríny NATO – “humanitární intervence.” V rozhovoru s balkánskou verzí Al-Jazeery (ministerstvo pravdy NATO) Jolie (její otec byl věrný zastánce George W.Bushe a který také navštívil Izrael při oslavách 60.výročí Nakby) propaguje svůj nový film  ‘In the Land of Blood and Honey’, pro-válečnou propagandu točící se kolem “humanitární intervence.”

Režisérský debut Jolie ospravedlňuje brutální řežbu NATO v Bosně během 90tých let a v rozhovoru pro Al-Jazeeru zvláště zmiňuje Sýrii. Vytahuje naprosto bezvýznamné stížnosti o neaktivitě “mezinárodní komunity”, když civilisté trpí a umírají. Výběrová moralita Jolie v žádném případě nezmiňuje Libyi – národ zmasakrovaný, rozdělený a předělaný do mučícího státu genocidální humanitární intervencí NATO; tou stejnou “mezinárodní komunitou” bylo zmasakrováno 100 tisíc nevinných lidí.

Pravděpodobně čte z předem určených témat rozhovoru, Jolie dokonce kritizovala Rusko a Čínu za jejich veto proti benevolentní “mezinárodní komunitě.”

“Myslím, že Sýrie dosáhla bodu, bohužel, kde je nějaká forma intervence nezbytná.

To, co se děje je tak deprimující, tak moc ke vzteku, strašné…musíme zastavit masakrování civilistů….když vidíte takové masivní násilí a vraždy na ulicích, tak musíte něco dělat. A vím, že země v regionu tlačí dobře, cítím tak dobrou globální snahu, jsou tu ale země, které se rozhodly nezasáhnout a cítím velice silně, že využití veta, když máte v zemi finanční zájmy, musí být zpochybněno, využití veta proti humanitární intervenci by mělo být zpochybněno.”

Hollywoodská superstar Angelina ‘humanitární’ Jolie teď dožaduje syrskou krev. Nejhorší částí je, že kvůli naší ubohé kultuře úctívání celebrit a konzumace vygumovaných médií tato epizoda může poškodit tvrdou práci hledačů pravdy, kteří se tuhle genocidální doktrínu války snaží odhalit.

http://empirestrikesblack.com/2012/02/angelina-jolie-conscripted-to-sell-genocidal-humanitarian-intervention-war-doctrine/

About these ads