Zmanipulovaná revoluce: Jak tajná síť CIA-MI6 dosadila k moci Kohmeiniho a militantní islamisty

Před pár týdny po dlouhém hledání jsem konečně sebral odvahu příjmout alternativní verzi Iránské islamistické revoluce v roce 1979 a napsal jsem článek “The British And U.S. Governments Installed Khomeini Into Power In 1979.

Po dalším hledání jsme se stal více přesvědčený, že Khmoeini využil anti-Shahovskou vzpouru v letech 1978-79 pro své vlastní osobní účely a unesl lidové revoluční hnutí s pomocí anti-Amerických zrádců ve stínu CIA a MI6.

Při mém pátrání jsem narazil na pravé původy Islámské revoluce a Iránsko-Americké krizi rukojmích Fara Mansoora v článku z roku 1995 nazvaném “The real Iranian hostage story from the files of Fara Mansoor,” od Harryho V. Martina.

Fara Mansoor je Iránský revolucionář, který se zúčastnil anti-Shahovské vzpoury v roce 1963  jako univerzitní student v Tehránu, který byl zničen Shahovými jednotkami. Viděl únos lidové revoluce v roce 1979 Khomeinim a Islámskými fundamentalisty, kteří byli k moci dosaženi sítí CIA-MI6.

Mansoor má všechny dokumenty, které úkazují jména lidí, kteří byli zapojeni anti-Shahovském převratu v roce 1979 na Americké a Iránské straně. Pro plný obrázek si přečtěte Martinův článek.

Níže jsem shnrul hlavní body z Mansooroveho výzkumu Iránské islamské revoluce s dalšími historickými fakty s pravdivým příběhem moderní Iránsko-Americké historie (varování: tohle není dobře organizováno, omlouvám se):

1. Prezident Jimmy Carter vyhodil George H. W. Bushe jako ředitele CIA spolu s 800 agenty, kteří si vládli sami sobě. Po atentátu CIA na prezidenta Kennedyho tato tajná skupina převzala Americkou zahraniční a domácí politiku, takže když byli Carterem vyhozeni, byla to velká rána do obličeje.

2. Bývalý ředitel CIA Richard Helms byl Americkým vevlyslancem v Iránu od dubna 1973 do ledna 1977. Byl blízký přítel Shaha a generála Hosseina Fardousta, který byl 10 letet šéfem SAVAK, Iránské výzvědné a bezpečnostní agentury. Všichni tito tři muži chodili ve Švýcarsku na stejnou školu, takže si vytvořili dlouhý vztah.

Během jeho počínají velvyslance Helms skrz Fardousta objevil, že má Shah rakovinu. Politické a bezpečnostní důsledky této zprávy byly pro veřejnost moc velké. Objevila se otázka: Kdo nahradní Shaha?

3. Helms šel zpět za svými kolegy v CIA ze zprávou, že Shah brzy umře. Tajná CIA vedená Bushem o této zprávě neinformovala Cartera. Byli pořád naštváni, že byli vyhozeni. Tak se rozhodli Carterovi pomstít ponížením na mezinárodní úrovni a odstranit ho z Bílého domu.

4. Byl napsán přísně tajný plán. Tajná CIA a MI6 pomohly Khomeinimu se stát hlavním lídrem opozice proti Shahovi ukazováním jeho veřejného profilu skrz BBC. Také byli v Iránu islamisty spáchány nějaké operace pod falešnou vlajkou podporované agenty CIA, ty útoky byly hozeny na Shaha, aby zdiskreditovaly jeho režim a nasadily do ulic opozici. Nakonec se to obrátilo ke Khomeinimu.

Samozřejmě, že Khomeini neodhalil svým vypláchnutým stoupencům,že je CIA a MI6 pro něj manipulovala historickými událostmi za oponou. Jeho hlavní motivace byla převzít moc a ne nastolení svobody Iránu nebo odolávání “Velkému Satanovi”. Byl šťastný, že si potřepal ruku s ďáblem.

5. Jeden z tajných operativců CIA, který podle Mansoora pomohl Khomeinimu k moci je profesor a autor Richard Cottam  (1924 – 1997), který pracoval na Oddělení pro politické vědy na Univerzitě v Pittsburghu jako učitel Iránské politiky. Také hrál klíčovou roli v převratu CIA a MI6 proti Mohammadu Mosaddeghovi v roce 1953. Na svém blogu v dubnu 2010 Mansoor napsal:

“Mezi roky 1975-1979 byl Cottam v kontaktu s většinou lidí poblíž Khomeiniho, zvláště s jeho Americkým zástupcem Dr.Ibrahimem Yazdim (ten se později stal Khomeiniho ministr zahraničí a je teď jeden z “reformních lídrů”). Cottam očividně Khomeiniho navštívil v Najafu v Iráku začátkem sprna 1978. Tohle bylo asi jeden týden předtím, než bylo zapáleno Cinema Rex Theater v Abadanu Khomeiniho radikálními islamisty, upálili 435 nevinných Iránců – přesně na 25.výročí převratu v roce 1953. Cottam se s Khomeinim setkal znovu 28.prosince 1978 v Paříži a byl v Iránu při Shahovem příjezdu 16.ledna 1979 –  hodně nalétal.

Takže prvně Cottam pomohl se zbavit Mossadeqa a demokracie v Iránu pro diktátora. Později pomohl zbavit se Shaha pro lidi, kterým řekl, že ministerstvo zahraniční nic nevědělo (ale mělo). Znamená to, že Cottam věděl, kdo tito dvánáctníci z Isná ašaríja opravdu jsou a stejně jim pomohl? Nebo si představil, že mají nějaké islamistické a humanistické ideologie – ať už je to cokoliv?”

6. Zajetí Iránských rukojmí bylo politicky zinscenováno a vyvoláno operativci ze CIA. Mansoor říká, že tohle bylo provedeno Bushovými lojalisty v CIA ze dvou důvodů: upevnění moci Khomeiniho a vytvoření nezpochybnitelného lídra Iránu a ponížit prezidenta Cartera za vyhazov 800 agentů CIA a nasadit George H.W.Bushe do Bílého domu, aby provedl agendu Nového světovéhpo řádu.

V den, kdy byl Reagan zvolen prezidentem Khomeini nařídil rukojmí propustit. A jak se Reagan stal prezidentem, viceprezident Bush převzal Bílý dům. Za dva měsíce Reaganoveho úřadu Bush najal Johna Hinckleyho Jr., aby Reagana zavraždil, ale selhal. Spojení mezi Bushovou rodinou a Hinckleyovou rodinou jsou velmi známá. Pro více detailů navštivte tuto stránku.

Závěr: Jak Khomeini, tak i Bush byli vytvořeni lídry svých zemí nelegitimními a tajnými prostředky. Jsou mezi největšími zrádci, masovými vrahy a lháři historie.

Anti-Američtí zrádci ve zločineckých revolucích zmanipulovaných CIA v zahraničí a zmanipulovaných voleb v Americe. Jedna z těchto revolucí byla Iránská islamistická revoluce v roce 1979. Běz finanční pomoci a politického vedení tajné CIA a MI6 by dnes nebyl v Iránu radikální islamistický stát.

V březnu 2010 Mansoor napsal, že tajné vztahy mezi Iránskými radikálními Mullahy a tajnou CIA jsou “jednou z nějvětších ironií 20.století.” Mansoor řekl:

“Takže, jestli to chápu dobře. V roce 1953, 1963, 1978-79 a poté, šiítští islamisté požádali “Velkého Satana” o pomoc; tu dostali pokaždé; pak po upevnění moci požadovali omluvu od “Velkého Satana” za poskytování pomoci , kterou žádali.

Co je na tom špatně?

Několikanásobný plán Šiítských nábožných lídrů proti vládě – to je zrada. Jak tato zrádná aliance uspěla – s pomocí zahraničního “Velkého Satana” – všichni jejich oponenti se stali zrádci a jeji problémy jsou způsobeny záasahy od “cizinců”. Hollywood o těchto lidech neříká nic.

Není divu, že tyto komplikované vztahy jsou jednou z největších ironií 10.století. Jejich historie není pochopena a její pravý význam představuje světovou komunitu s jednou z jejich největších výzev.”

Mansoorovo vyšetřování je daleko delší, než tu představuji. Doporučuji vám si přečít Martinův článek “The real Iranian hostage story from the files of Fara Mansoor.”

Také si poslechnětě rozhovor s Mansoorem s Americkým rozhlasovým moderátorem Davem Emorym z roku 1993, který je na YouTube dostupný v několika částech. Mansoor skvěle popisuje tutlání pravých původů Islámské revoluce a Iránské krizi s rukojmím, která jde na samotný vrchol vlád v Iránu, Americe a Británii.

II. Proč: Dva velké geopolitické důvody

Tajný esthablisment zahraniční politiky v Americe, o kterém Charlotte Iserbyt mluví v rozhovoru pro Infowars nazvaný “Skull & Bones, The Order at Yale Revealed,” učinil alianci s Khomeinim a radikálním islamisty v Iránu ze dvou hlavních geopolitikcých důvodů: Držet Sovětský svaz mimo Irán a připravit půdu pro “Střet civilizací” 21.století k nastolení globální vlády.

1. Držení Sovětského svazu mimo Irán

Iránkým marxistům a komunistům nemohlo být Washingtonem důvěřováno, že se neobrátí na Sovětský svaz pro politikou a vojenskou pomoc. Jediná politická alterativa, kterou západní mocnosti měly, byl Khomeini, kterého následoval kult a mluvil nábožným jazykem, který by mohl zmobilizovat Islámské Iránce, aby vyšli proti Shahovi.

Khomeiniho proti-západní rétorika, což bylo celé divadlo, mu dala populární legitimaci v očích levicových a komunistech, kteří příjmuli Khoeminiho jako “revolucionáře” kvůli jejich stupiditě a naivitě. Když byl na trůn dosazen CIA, Khomeini upevnil moc a ukázal svou pravou tvář zavražděním všech členů anti-Shahove opozice. Zločinecká CIA pomáhala Khomeiniho frakci zmasakrovat tisíce politických disidentů, kteří oponovali vzniku diktátorské islámské republiky.

2. Rozdělit a dobýt Střední východ. Připravit půdu pro budoucí konflikty mezi Iránským islamistickým režimem a jeho sousedy. A nakonec, připravit svět na střet civilizací, v náboženských textech známo jako “Armagedon”, mezi armádou Islámských šiítských dvanáctníků a armádou nového světového řádu na západě spolu se zionisty z Izraele.

Hnusný kabal nového světového řádu, který ovládá Washington a západní civilizaci zabere dlouhý pohled do historie. Proto si myslím, že CIA a MI6 nepodoporovala Khomeiniho jen proto, že zaručoval, že Irán bude anti-komunistický.

Argument, že tato nesvatá aliance byla věcí politické nutnosti naznačuje, že anti-komunistické spojení je jediný důvod, jak se spolu dostat do postele. Je v tom ale víc.

Je veřejně známým, že CIA přeháněla hrozbu komunismu, aby pomohla ospravedlnit velké útráty za zbraně, velký rozpočet na výzvědnou komunitu a zásah na občanské svobody v Americe.

Sovětský svaz byl vždy vyrobený nepřítel.

Výzkum historika Antony C. Suttona podpory komunistické revoluce v roce 1917 Wall Streetu dokazuje, že oficiální historie je špatná. Opozice mezi kapitalismem a komunismem bylo jen globální politické diavdlo, které bylo nasazeno na globální masy. Jak Amerika, tak Sovětský svaz byli ovládáni stejnými pány.

“Střet civilizací” je verze globálního politického divadla pro globální masy pro 21.století. Irán, Amerika a Izrael jsou ovládání těmi stejnými tajnými konspirátory.

Khomeini a radikální islamisté nebyli podporováni tajnou západní elitou v boji proti komunistickém vlivu v Iránu. Tato aliance nezní tak škaredě, jestli byl jediný motiv zablokovat vliv Sovětského svazu v Iránu.

Ale co zní škaredě je vytvoření tajné dohody nepřátel na golbálním pódiu pro začátek třetí světové války, depopulovat stovky milionů lidí a vznik globální fašistické vlády.

Je očividné, že jde i o tento případ, Islámská revoluce v Iránu byla vytvořena sítí CIA-MI6, aby vytvořila půdu pro třetí světovou válku, která bude vedena k dláždění cesty pro globální vládu a nový světový řád.

Irán, Izrael a Amerika budou v tomto Armagedonu obětováni.

III. Proč: Další důvody

Jsou další finanční a politické důvody, proč globalistická islámská aliance profituje z Iránského islámského režimu a totalitního západu:

1. Ospravedlnit globální obchod se zbraněmi, který dosahuje stovek miliard dolarů v pernamentním stavu války.

2. Udržení kontroly nad svobodným tiskem a využitím “jsme ve stavu války” k ospravedlněni této anti-demokratické politiky.

3. K ospravedlnění miliard dolarů, které byly utraceny na obou stranách, aby se udržel naživu vojensko-průmyslový komplex a obrovské rozpočty na tajné služby.

4. Zásah na občanské svobody a označení proti-vládních protestantů v Americe jako “domácí teroristy” a “zrádců” v Iránu.

IV. Amerika a Irán drželi rukojmí vládními extrémisty a militanty, kteří spolu pracovali, aby zničili všude svobodu

Iránský islámský režim a Americký totalitní fašistický režim si jsou na sobě závislý, aby udrželi moc a  ospravedlnili své totalitní systémy vlád.

Radikální Mullahové a radikální špioni v sítí CIA-MI6 jsou proti svobodě, decentralizaci, pravdě a spravedlnosti. Milují státní tajemství, moc, lži a válku.

Iránští Mullahové a CIA-MI6 si cpou do krků Satanský sendvič, zatímco nás drží jako rukojmí a říkají: “Buď jste s Islámem nebo s Velkým Satanem” a “Buď jste z Amerikou nebo s radikálními islamisty.”

Tohle je hra, která se tu hraje.

Vlády a političtí lídři Ameriky, Iránu, Izraele a západu přivedli mizerii, chudobu, utrpení, tyranii a smrt na spousty národů, včetně těch svých vlastních.

Americká vláda zmasakrovala své vlastní lidí 11.září 2001, aby pomohla rozjet globální válku. Iránská válka také zmasakrovala tisíce vlastních lidí. Obě vlády jsou vedeny zrádci a tyrany.

Stovky milionů lidí jsou oběťmi, protože odmítají čelit pravdě a ukončit éru vymývání mozků. Vymyté oběti v Iránu chtějí být “mučedníky islámu”. A vymyté oběti v Americe a na západě chtějí “zničit Islám”, náboženství přes miliardu lidí.

Musíme být obezřetní a nežrat pohádky a velké lži, které byly vynalezeny Satanistickými chtíči moci a tvůrci války.

Musíme být stateční a zrádcovským vládním činitelů a politickým lídrům v Iránu, Americe a na západě říct, kdo zatajuje pravdu od lidí pro své osobní zisky: My lidé vás shodíme.

http://disquietreservations.blogspot.com/2011/11/rigged-revolution-how-shadow-cia-mi6.html

BBC přiznává roli v Iránském převratu v roce 1953

 

About these ads