Assad: Další oběť vraždy NATO

http://nsnbc.files.wordpress.com/2011/10/18102011035.jpg?w=518&h=389

Koncem srpna 2011 se stalo evidentním, že Arabské jaro bylo dlouho plánovanou iniciativou NATO vytvořenou k dobytí a kolonizaci Severní Afriky a Středního východu jako součást války mířené proti Rusku a Číně. Od té doby USA a EU uplatnili proti Syrii sankce a financovali, vyzbrojovali a aktivně podporovali ozbrojenou vzpouru v Syrii. Saudsko Libanonský občan a bývalý premiér Libanonu Saad Hariri byl zapojen ve financování a vyzbrojování ozbrojené vzpoury, která zatím vyústila vraždami, mrzačením a únosy tisíců členů armády, politických funkcionářů, zvolených vládních funkcionářů a občanů. Krom toho, že je známý svou pro-NATO a pro-Saudskou politikou a vyzbrojováním a financováním vzpoury v Syrii, Hariri je také znám pro vytvořený důkaz využitý ICC. nsnbc publikoval tajně nahranou audio nahrávku a překlad, které poskytují dostatečný důkaz. Fakt, že Hariri je zapletený a neustále volá po tom, aby byl Bashar al-Assad předveden před ICC naznačuje přípravu dalšího procesu u ICC.

Jako bylo dokumentováno v analýze agresí NATO v Pobřeží Slonoviny a Libyi, podvratná činnost NATO je vždy prováděna pomocí domácích elementů. Analýza osob, organizací, nadací a institucí za Národní přechodnou radou Syrie ukázala, že všichni její známí členové, jako třeba Yaser Tabara, jsou spojeni s National Endowment for Democracy, s Centrem pro strategické a mezinárodní studie, s Muslimským bratrstvem podporovaným MI6 a skupinou dalších organizací s úzkým spojením na západní tajné služby. Většina známých členů Národní přechodné rady Syrie, kteří chtějí být považování za představitele Syřanů, jsou spojení s válečnými štváči Zbignievem Brzezinskim a známým zločincem Henry Kissingerem a jejich organizacemi.

Také dlouhodobý spojenec NATO a USA Saudská Arábie je těžce zapojena v probíhající činnosti v Syrii. Koncem září 2011 Syrské tajné služby posbíraly důkazy, že zabijáčtí experti sídlící v Saudské Arábii, Birgáda Mullara Omara, která si vysloužila pověst zabíjením Iráckých politiků, armádního a výzvědného personálu a Amerických vojáků v Iráku, byla do Syrie poslána ze Saudské Arábie. Když se vezme v úvahu Nařízení č.12.333 otevřeně ohlašující zavraždění hlav zahraničních národů jako “legitimní nástroj Americké zahraniční politiky” a nespočet vražd od zabití Lumumbua v 60tých letech, tak nasazení Brigády Omara Mullaha může jedině znamenat plán zavraždit Syrského prezidenta Bashara al-Assada. Fakt, že byl Bashar al-Assad vybrán pro vraždu nabral akutní rozměr poté, co Čína a Rusko zablokovali rezoluci RB OSN, která by NATO poskytla záminku pro agresi proti Syrii.

Standartní operační postup pro přípravu legitimní agrese je manipulace veřejnosti do příjmutí agrese jako ospravedlněnou. Korporátní a státní média, a čím dál více také organizace pro lidská práva, hrají v těchto kampaních klíčovou roli. V úterý Američtí senátoři Dick Turbin, Benjamin Carlin, Robert Menendez a Barbara Boxerová podepsali a poslali Americké velvyslankyni při OSN Susan Riceové dopis. V dopise senátoři po RB OSN žádají, aby referovala údajné “násilné činy proti oponentům Syrského režimu”, napsali, že je “prvořadé, aby Rada bezpečnosti referovala věrohodná obvinění o zločinech proti lidem Syrským režimem Mezinárodnímu trestnímu soudu.” Nedávno vevyslankyně Riceová protestovala, když Čína a Rusko vetovaly rezoluci RB OSN, která by poskytla záminku pro další Američany podporovanou agresi. Očekává se, že funkce požadavku senátorů je poskytnutí mezinárodního mediálního vysílání pro diplomatickou konfrontaci mezi USA a zeměmi NATO s Ruskem a Čínou u OSN. Toto mediální pokrytí poskytne příležitost k zintenzivnění mediální kampaně s použitím vytvořeného videa, kde jsou klidní protestanti nemilosrdně napadáni. Dostatečné důkazy, že Syrie je napadána velmi dobře organizovanou vzpourou budou těžko v médiích ukázány. Pro čtenáře, kteří mají zájem vidět důkaz rozporu příběhu NATO nsnbc vytvořil na YouTube playlist s videi ze Syrie.

Tento týden Syrii navštívila delegace z Dánska a očekává se, že výsledkem bude více vymyšlených důkazů, které připraví Dánské a západní mediální zákazníky pro očekávanou agresi. Podle většiny Dánských, Evropských a Amerických médií je už prezident Assad odsouzen a veřejnost je připravována k příjmutí jeho popravy ve stylu Saddáma Hussajna. Před týdnem jeden z vrchních Dánských plátků “Weekend Avisen” na přední stránce publikoval článek stavící veřejnost proti tyranskému Syrskému režimu Bashara al-Assada. Fotomontáž se hlavou Syrského prezidenta v oprátce byla jasným náznakem pro psaní scénáře příjmutí veřejnosti a vytvořením požadavků k vraždě zatím další hlavy státu, která oponuje agresivním koloniálním ambicím NATO. V nejlepším nacistickém stylu byla fotografie orámována vlevo obrázkem Dartha Vadera z Hvězdných válek a obrázkem dračího tetování vpravo. Agrese jsou vždy prováděny démonizací a dehumanizací těch, které agresoři vnímají jako nepřátele. Spolupracující média hrají důležitou a zločineckou roli.

Začátkem září vysoce postavený armádní zdroj ve Ft. Bragg v Severní Karolíně nsnbc informoval, že zvláštní jednotky Spojených států operují v Syrii a že už měsíce probíhají aktivní přípravy pro útok na Syrii, Hezbollah a Libanon a Irán.  Důvody pro tajné plánování nekonvenční bitvy  jsou pravděpodobně; fakt, že Libyjská armáda a zvláště 32.brigáda vedená Chámisem Kaddáfim, kmenový a lidový odpor poskytl NATO, Kataru, Saudské Arábii a jejich žoládkům z Al-Kájdy těžší odpor, než se očekávalo; fakt, že zásadní diplomatické, ekonomické a vojenské zdroje byly přes 8 měsíců spojeny s Libyí a ne s jednoduchým krvavým převratem; Fakt, že tyto zdroje jsou NATO vyžaduje k provedení otevřeného útoku.

Fakt, že Rusko a Čína u OSN vehementně oponují agresi proti Syrii; Fakt, že Rusko a Čína jsou v pozoru, očekávají globální konflikt; to můžou být faktory, které zatím zabránily rozšíření války. Ti, kteří věří, že OSN zůstala dostatečně funkční na to, aby zastavila válku v Syrii, Libanonu, Iránu, Pákistánu můžou očekávat tvrdé probuzení. Nedávná výzvědná analýza silně naznačuje, že NATO zdá se bude pekelně spojeno s globálním konfliktem. Konfliktem, který zachvátí Střední východ, Páksitán, Afghanistán, Severní Ameriku, Rusko a Čínu.

http://nsnbc.wordpress.com/2011/10/27/al-assad-the-next-vicim-of-nato-assassination/

About these ads